Niebezpieczny
Kto dzwonił z numeru 882325412?
Uwaga! Numer 882325412 otrzymał negatywne zgłoszenia. Społeczność ostrzega przed ryzykiem oszustwa lub wyłudzenia danych. Zalecamy dużą ostrożność i unikanie oddzwaniania na ten kontakt, jeśli nie znasz nadawcy.
Numer: 882325412
Sprawdź kto dzwonił z 882325412 i poznaj opinie użytkowników
Informacje techniczne
Typ numeru:
Numer Komórkowy
Operator:
T-MOBILE POLSKA S.A.
Statystyki i Oceny
Liczba ocen społeczności:
3
Średnia ocena:
1.0
Liczba odsłon:
21
Ostatnia odsłona:
22.06.2026
Oceny numeru: 882325412
Trend wyszukiwań (ostatnie 15 dni)
Dodaj komentarz
Opinie o numerze 882325412
Niebezpieczny 3
Anonimowy Ocenił numer jako: Niebezpieczny (19.04.2026)
Reklama / telemarketing - (robocall)
Random Ocenił numer jako: Niebezpieczny (18.04.2026)
Spam fotowoltaika, robot dzwoniacy.
Anonimowy Ocenił numer jako: Niebezpieczny (18.04.2026)
Inne - (robocall)
Możliwe sposoby zapisu
882-325-412
882 325 412
(882) 325 412
882.325.412
+48882325412
+48 882-325-412
+48 882 325 412
+48-882-325-412
48 882-325-412
(48) 882 325 412
(+48) 882 325 412
(+48) 882-325-412
+48 (0882) 325 412
+48.882.325.412
0882325412
0 882 325 412
Najnowsze komentarze
Magda
Klient agencji towarzyskiej. Ukrainiec bardzo agresywny. Dziewczyny, uważajcie na siebie
785159994Baranek Boży
Skoro nic nie robią ogłoszenia 24 to ciekawe po co je sam zacząłes dodawać i nadal dodajesz sprawa pierwsza,druga przypomnij sobie głąbie tępy ćpunie kto komu skopiował pierwszy zdjęcie i wrzucił ogłoszenie z moim zdęciem bo nie miałeś rawdziwych tbletek ,trzecia sprawa obsmarowałeś mnie pierwszy geju w necie móh numer że jestem oszustem a ja tylko sprzątam po tobie teraz tylu masz wrogów ojjj człowieczku już niedługo opiszą cie w gazecie dobrze wiesz że karma wraca czułeś sie bezkarny haha mleko sie rozlało teraz bedziesz ciągnął druta
726581681Klient z Radomska
Obiecałem i opisuję zgodnie z tym co widziałem. Zakupiłem pięknego Mercedesa GLA ze Szwajcarii ktory miał szkodę delikatną na prawym błotniku. Pełnomocnik Piotr sprzedaje auta swoich znajomych czy klubowiczów - dostałem wszysko na dokumencie cały opis szkody i dane właściciela razem z wgladem do jego dowodu osobistego i do pełnomocnictwa. Wszelkie dane aut dostepne są na miejscu. Piotr tlumaczył to wzgledami bezpieczeństwa co przyznaję dzisiaj ma sens bo wszystko co usłyszałem przez telefon na miejscu się potwierdziło. Czy polecam - jak pojeżdżę miesiąc dam znać. Aha wszyskie auta pod jego domem są w stanie sakonowym - prawie idealnym. Piszę co widziałem. Jedynie nazywanie kogoś biedakiem jest słabe nawet jeśli to byłaby prawda. Klient z Radomska.
795830700Mariooi
Stara 45 latka oszustka na Blika ma alfonsa głupia.Nie dać sie nabrać Kokota niska mała
539913244Bardzo pomocne
Wydzwania w niedziele wiec jest to bardzo dziwne i przez przypadek nagrał wiadomość w której przeklina wiec nie odbierajcie od takich naciągaczy pozdrawiam
603065740