Weryfikacja

Niebezpieczny

Kto dzwonił z numeru 882325681?

Uwaga! Numer 882325681 otrzymał negatywne zgłoszenia. Społeczność ostrzega przed ryzykiem oszustwa lub wyłudzenia danych. Zalecamy dużą ostrożność i unikanie oddzwaniania na ten kontakt, jeśli nie znasz nadawcy.

Analiza danych: 09.03.2026 ZOBACZ OPINIE

Numer: 882325681

Sprawdź kto dzwonił z 882325681 i poznaj opinie użytkowników

Informacje techniczne

Typ numeru:

Numer Komórkowy

Operator:

T-MOBILE POLSKA S.A.

Statystyki i Oceny

Liczba ocen społeczności:

1

Średnia ocena:

1.0

Liczba odsłon:

20

Ostatnia odsłona:

22.06.2026

Oceny numeru: 882325681

Wykres przedstawiający oceny użytkowników w skali 1-5 dla numeru 882325681

Trend wyszukiwań (ostatnie 15 dni)

Dodaj komentarz

Opinie o numerze 882325681

Niebezpieczny 1

Katamaran1 Ocenił numer jako: Niebezpieczny (09.03.2026)

Oszust, wyłudzacz

Możliwe sposoby zapisu

882-325-681

882 325 681

(882) 325 681

882.325.681

+48882325681

+48 882-325-681

+48 882 325 681

+48-882-325-681

48 882-325-681

(48) 882 325 681

(+48) 882 325 681

(+48) 882-325-681

+48 (0882) 325 681

+48.882.325.681

0882325681

0 882 325 681

Najnowsze komentarze

Pauk11111

To kurier3

513329312

Ja

Szkoła językowa

883897971

D

Oszustwo na pracownika banku !!!!!!!!!!!!!!!

227513598

Bento Musso

Frajer podaje się za pracownika banku PEKAO ale na początku rozmowy nie przesłał wizytówki przez peopay a biadolił coś o tym że miałem wniosek na ponad 40k zł, ba biadolił o tym łamanym polskim.

297452624

Seto

Infolinia e-toll

224605977

Z Banina

Wstawia nieswoje zdjencia w ogłoszenia na OLX, jakiś Łukasz

889011788

Baranek Boży

Skoro nic nie robią ogłoszenia 24 to ciekawe po co je sam zacząłes dodawać i nadal dodajesz sprawa pierwsza,druga przypomnij sobie głąbie tępy ćpunie kto komu skopiował pierwszy zdjęcie i wrzucił ogłoszenie z moim zdęciem bo nie miałeś rawdziwych tbletek ,trzecia sprawa obsmarowałeś mnie pierwszy geju w necie móh numer że jestem oszustem a ja tylko sprzątam po tobie teraz tylu masz wrogów ojjj człowieczku już niedługo opiszą cie w gazecie dobrze wiesz że karma wraca czułeś sie bezkarny haha mleko sie rozlało teraz bedziesz ciągnął druta

726581681

Klient z Radomska

Obiecałem i opisuję zgodnie z tym co widziałem. Zakupiłem pięknego Mercedesa GLA ze Szwajcarii ktory miał szkodę delikatną na prawym błotniku. Pełnomocnik Piotr sprzedaje auta swoich znajomych czy klubowiczów - dostałem wszysko na dokumencie cały opis szkody i dane właściciela razem z wgladem do jego dowodu osobistego i do pełnomocnictwa. Wszelkie dane aut dostepne są na miejscu. Piotr tlumaczył to wzgledami bezpieczeństwa co przyznaję dzisiaj ma sens bo wszystko co usłyszałem przez telefon na miejscu się potwierdziło. Czy polecam - jak pojeżdżę miesiąc dam znać. Aha wszyskie auta pod jego domem są w stanie sakonowym - prawie idealnym. Piszę co widziałem. Jedynie nazywanie kogoś biedakiem jest słabe nawet jeśli to byłaby prawda. Klient z Radomska.

795830700

Adam

Dzwoni bot i pod pretekstem wysłania darmowych suplementów wyłudza wrażliwe informacje

236805776

Pomorzanin

Dzwonili z Energa. Chcieli wcisnąć nieopłacalną umowę twierdząc, że jest ona opłacalna. Nie dałem się nabrać.

739102873