Niebezpieczny
Kto dzwonił z numeru 882325681?
Uwaga! Numer 882325681 otrzymał negatywne zgłoszenia. Społeczność ostrzega przed ryzykiem oszustwa lub wyłudzenia danych. Zalecamy dużą ostrożność i unikanie oddzwaniania na ten kontakt, jeśli nie znasz nadawcy.
Numer: 882325681
Sprawdź kto dzwonił z 882325681 i poznaj opinie użytkowników
Informacje techniczne
Typ numeru:
Numer Komórkowy
Operator:
T-MOBILE POLSKA S.A.
Statystyki i Oceny
Liczba ocen społeczności:
1
Średnia ocena:
1.0
Liczba odsłon:
20
Ostatnia odsłona:
22.06.2026
Oceny numeru: 882325681
Trend wyszukiwań (ostatnie 15 dni)
Dodaj komentarz
Opinie o numerze 882325681
Niebezpieczny 1
Katamaran1 Ocenił numer jako: Niebezpieczny (09.03.2026)
Oszust, wyłudzacz
Możliwe sposoby zapisu
882-325-681
882 325 681
(882) 325 681
882.325.681
+48882325681
+48 882-325-681
+48 882 325 681
+48-882-325-681
48 882-325-681
(48) 882 325 681
(+48) 882 325 681
(+48) 882-325-681
+48 (0882) 325 681
+48.882.325.681
0882325681
0 882 325 681
Najnowsze komentarze
Bento Musso
Frajer podaje się za pracownika banku PEKAO ale na początku rozmowy nie przesłał wizytówki przez peopay a biadolił coś o tym że miałem wniosek na ponad 40k zł, ba biadolił o tym łamanym polskim.
297452624Baranek Boży
Skoro nic nie robią ogłoszenia 24 to ciekawe po co je sam zacząłes dodawać i nadal dodajesz sprawa pierwsza,druga przypomnij sobie głąbie tępy ćpunie kto komu skopiował pierwszy zdjęcie i wrzucił ogłoszenie z moim zdęciem bo nie miałeś rawdziwych tbletek ,trzecia sprawa obsmarowałeś mnie pierwszy geju w necie móh numer że jestem oszustem a ja tylko sprzątam po tobie teraz tylu masz wrogów ojjj człowieczku już niedługo opiszą cie w gazecie dobrze wiesz że karma wraca czułeś sie bezkarny haha mleko sie rozlało teraz bedziesz ciągnął druta
726581681Klient z Radomska
Obiecałem i opisuję zgodnie z tym co widziałem. Zakupiłem pięknego Mercedesa GLA ze Szwajcarii ktory miał szkodę delikatną na prawym błotniku. Pełnomocnik Piotr sprzedaje auta swoich znajomych czy klubowiczów - dostałem wszysko na dokumencie cały opis szkody i dane właściciela razem z wgladem do jego dowodu osobistego i do pełnomocnictwa. Wszelkie dane aut dostepne są na miejscu. Piotr tlumaczył to wzgledami bezpieczeństwa co przyznaję dzisiaj ma sens bo wszystko co usłyszałem przez telefon na miejscu się potwierdziło. Czy polecam - jak pojeżdżę miesiąc dam znać. Aha wszyskie auta pod jego domem są w stanie sakonowym - prawie idealnym. Piszę co widziałem. Jedynie nazywanie kogoś biedakiem jest słabe nawet jeśli to byłaby prawda. Klient z Radomska.
795830700Adam
Dzwoni bot i pod pretekstem wysłania darmowych suplementów wyłudza wrażliwe informacje
236805776Pomorzanin
Dzwonili z Energa. Chcieli wcisnąć nieopłacalną umowę twierdząc, że jest ona opłacalna. Nie dałem się nabrać.
739102873