Niebezpieczny
Kto dzwonił z numeru 502080560?
Uwaga! Numer 502080560 otrzymał negatywne zgłoszenia. Społeczność ostrzega przed ryzykiem oszustwa lub wyłudzenia danych. Zalecamy dużą ostrożność i unikanie oddzwaniania na ten kontakt, jeśli nie znasz nadawcy.
Numer: 502080560
Sprawdź kto dzwonił z 502080560 i poznaj opinie użytkowników
Informacje techniczne
Typ numeru:
Numer Komórkowy
Operator:
Orange Polska S.A.
Statystyki i Oceny
Liczba ocen społeczności:
1
Średnia ocena:
1.0
Liczba odsłon:
3
Ostatnia odsłona:
22.06.2026
Oceny numeru: 502080560
Trend wyszukiwań (ostatnie 15 dni)
Dodaj komentarz
Opinie o numerze 502080560
Niebezpieczny 1
Klient Ocenił numer jako: Niebezpieczny (22.06.2026)
Tel. 502 080 560 oszust ukrainiec dane do konta bankowego prubuje wyłudzic
Możliwe sposoby zapisu
502-080-560
502 080 560
(502) 080 560
502.080.560
+48502080560
+48 502-080-560
+48 502 080 560
+48-502-080-560
48 502-080-560
(48) 502 080 560
(+48) 502 080 560
(+48) 502-080-560
+48 (0502) 080 560
+48.502.080.560
0502080560
0 502 080 560
Najnowsze komentarze
Kaśka
Dzwonisz i tego samego dnia wysyłają. Biorą drobną zaliczkę na koszta wysyłki. Reszta pobranie u kuriera. Można tez odebrać osobiście.
726581681ZAWIEDZIONY
W MERCEDESIE CŁA BYŁ POTĘŻNY CHRABĄSZCZ, PO TYM JAK POWIEDZIAŁEM O TYM SPRZEDAJĄCEMU ODPOWIEDZIAŁ MI, ŻE JEDYNYM CHRABĄSZCZEM W TYM AUCIE JESTEM JA.
795830700Klient z Radomska
Obiecałem i opisuję zgodnie z tym co widziałem. Zakupiłem pięknego Mercedesa GLA ze Szwajcarii ktory miał szkodę delikatną na prawym błotniku. Pełnomocnik Piotr sprzedaje auta swoich znajomych czy klubowiczów - dostałem wszysko na dokumencie cały opis szkody i dane właściciela razem z wgladem do jego dowodu osobistego i do pełnomocnictwa. Wszelkie dane aut dostepne są na miejscu. Piotr tlumaczył to wzgledami bezpieczeństwa co przyznaję dzisiaj ma sens bo wszystko co usłyszałem przez telefon na miejscu się potwierdziło. Czy polecam - jak pojeżdżę miesiąc dam znać. Aha wszyskie auta pod jego domem są w stanie sakonowym - prawie idealnym. Piszę co widziałem. Jedynie nazywanie kogoś biedakiem jest słabe nawet jeśli to byłaby prawda. Klient z Radomska.
795830700Kamila.k
Szybka wysyłka zapłąciłam za pobraniem nie musiałam nic wpłacać z góry w środę odebrałam już jestem po :) polecam tego pana !!!
885670191