Niebezpieczny
Kto dzwonił z numeru 815311690?
Uwaga! Numer 815311690 otrzymał negatywne zgłoszenia. Społeczność ostrzega przed ryzykiem oszustwa lub wyłudzenia danych. Zalecamy dużą ostrożność i unikanie oddzwaniania na ten kontakt, jeśli nie znasz nadawcy.
Numer: 815311690
Sprawdź kto dzwonił z 815311690 i poznaj opinie użytkowników
Informacje techniczne
Typ numeru:
Numer Stacjonarny
Lokalizacja:
Lublin
Statystyki i Oceny
Liczba ocen społeczności:
1
Średnia ocena:
1.0
Liczba odsłon:
20
Ostatnia odsłona:
22.06.2026
Oceny numeru: 815311690
Trend wyszukiwań (ostatnie 15 dni)
Dodaj komentarz
Opinie o numerze 815311690
Niebezpieczny 1
Anonimowy Ocenił numer jako: Niebezpieczny (14.04.2026)
Inne - (robocall) Zaproszenie na udział w programie zdrowotnym
Możliwe sposoby zapisu
815-311-690
815 311 690
(815) 311 690
815.311.690
+48815311690
+48 815-311-690
+48 815 311 690
+48-815-311-690
48 815-311-690
(48) 815 311 690
(+48) 815 311 690
(+48) 815-311-690
+48 (0815) 311 690
+48.815.311.690
0815311690
0 815 311 690
Najnowsze komentarze
Ika
podaje sie jako ORANGE ale gada że mam nieopłaconą fakturę a ja mam nadpłatę- więc nie wiem czy to oszustwo czy pomyłka ?
699824406Diana
Szybka wysyłka dyskretna na paczkomat ,w dodatku miałam stały kontakt z panem za co mega dziękuję i pozdrawiam
885670191Mea
Bot, pod przykrywką dotacji dla prądu "7.0" prawdopodobnie wyłudzanie informacji wrażliwych. Brak możliwości powiedzenia NIE na zadawane pytanie o to czy chcę poznać więcej informacji na ten temat. Bardzo irytujące połączenie!
608491743Kamila.k
Szybka wysyłka zapłąciłam za pobraniem nie musiałam nic wpłacać z góry w środę odebrałam już jestem po :) polecam tego pana !!!
885670191Klient z Radomska
Obiecałem i opisuję zgodnie z tym co widziałem. Zakupiłem pięknego Mercedesa GLA ze Szwajcarii ktory miał szkodę delikatną na prawym błotniku. Pełnomocnik Piotr sprzedaje auta swoich znajomych czy klubowiczów - dostałem wszysko na dokumencie cały opis szkody i dane właściciela razem z wgladem do jego dowodu osobistego i do pełnomocnictwa. Wszelkie dane aut dostepne są na miejscu. Piotr tlumaczył to wzgledami bezpieczeństwa co przyznaję dzisiaj ma sens bo wszystko co usłyszałem przez telefon na miejscu się potwierdziło. Czy polecam - jak pojeżdżę miesiąc dam znać. Aha wszyskie auta pod jego domem są w stanie sakonowym - prawie idealnym. Piszę co widziałem. Jedynie nazywanie kogoś biedakiem jest słabe nawet jeśli to byłaby prawda. Klient z Radomska.
795830700Magda
Klient agencji towarzyskiej. Ukrainiec bardzo agresywny. Dziewczyny, uważajcie na siebie
785159994Андрей Горощак
Обманывает людей с работой и не выплачивает деньги в конце недели, после того как получил деньги за объект он просто убегает и не отвечает на звонки
577423066