Niebezpieczny
Kto dzwonił z numeru 525684741?
Uwaga! Numer 525684741 otrzymał negatywne zgłoszenia. Społeczność ostrzega przed ryzykiem oszustwa lub wyłudzenia danych. Zalecamy dużą ostrożność i unikanie oddzwaniania na ten kontakt, jeśli nie znasz nadawcy.
Numer: 525684741
Sprawdź kto dzwonił z 525684741 i poznaj opinie użytkowników
Informacje techniczne
Typ numeru:
Numer Stacjonarny
Lokalizacja:
Bydgoszcz
Statystyki i Oceny
Liczba ocen społeczności:
3
Średnia ocena:
1.67
Liczba odsłon:
13
Ostatnia odsłona:
22.06.2026
Oceny numeru: 525684741
Trend wyszukiwań (ostatnie 15 dni)
Dodaj komentarz
Opinie o numerze 525684741
Neutralny 1
Niebezpieczny 2
dupa Ocenił numer jako: Neutralny (07.08.2025)
Pani Mazur mówi mi że wziąłem jakiś kredyt i pyta w jakiej walucie. Po usłyszeniu, że w rublach rozłącza się.
Anonimowy Ocenił numer jako: Niebezpieczny (06.08.2025)
Reklama / telemarketing - (robocall)
Anonimowy Ocenił numer jako: Niebezpieczny (05.08.2025)
Oszustwo - (robocall)
Możliwe sposoby zapisu
525-684-741
525 684 741
(525) 684 741
525.684.741
+48525684741
+48 525-684-741
+48 525 684 741
+48-525-684-741
48 525-684-741
(48) 525 684 741
(+48) 525 684 741
(+48) 525-684-741
+48 (0525) 684 741
+48.525.684.741
0525684741
0 525 684 741
Najnowsze komentarze
Patus
Patus siewicz co tak słabo dzisiaj chlejecie w weekend znów. Wypierdajza moje okno bakonowe odrobic cybale dniówke w psiarni.dziś już drugi raz peda łyy zasuwają
323173244Klient z Radomska
Obiecałem i opisuję zgodnie z tym co widziałem. Zakupiłem pięknego Mercedesa GLA ze Szwajcarii ktory miał szkodę delikatną na prawym błotniku. Pełnomocnik Piotr sprzedaje auta swoich znajomych czy klubowiczów - dostałem wszysko na dokumencie cały opis szkody i dane właściciela razem z wgladem do jego dowodu osobistego i do pełnomocnictwa. Wszelkie dane aut dostepne są na miejscu. Piotr tlumaczył to wzgledami bezpieczeństwa co przyznaję dzisiaj ma sens bo wszystko co usłyszałem przez telefon na miejscu się potwierdziło. Czy polecam - jak pojeżdżę miesiąc dam znać. Aha wszyskie auta pod jego domem są w stanie sakonowym - prawie idealnym. Piszę co widziałem. Jedynie nazywanie kogoś biedakiem jest słabe nawet jeśli to byłaby prawda. Klient z Radomska.
795830700