Weryfikacja

Niebezpieczny

Kto dzwonił z numeru 525684741?

Uwaga! Numer 525684741 otrzymał negatywne zgłoszenia. Społeczność ostrzega przed ryzykiem oszustwa lub wyłudzenia danych. Zalecamy dużą ostrożność i unikanie oddzwaniania na ten kontakt, jeśli nie znasz nadawcy.

Analiza danych: 07.08.2025 ZOBACZ OPINIE

Numer: 525684741

Sprawdź kto dzwonił z 525684741 i poznaj opinie użytkowników

Informacje techniczne

Typ numeru:

Numer Stacjonarny

Lokalizacja:

Bydgoszcz

Statystyki i Oceny

Liczba ocen społeczności:

3

Średnia ocena:

1.67

Liczba odsłon:

13

Ostatnia odsłona:

22.06.2026

Oceny numeru: 525684741

Wykres przedstawiający oceny użytkowników w skali 1-5 dla numeru 525684741

Trend wyszukiwań (ostatnie 15 dni)

Dodaj komentarz

Opinie o numerze 525684741

Neutralny 1

Niebezpieczny 2

dupa Ocenił numer jako: Neutralny (07.08.2025)

Pani Mazur mówi mi że wziąłem jakiś kredyt i pyta w jakiej walucie. Po usłyszeniu, że w rublach rozłącza się.

Anonimowy Ocenił numer jako: Niebezpieczny (06.08.2025)

Reklama / telemarketing - (robocall)

Anonimowy Ocenił numer jako: Niebezpieczny (05.08.2025)

Oszustwo - (robocall)

Możliwe sposoby zapisu

525-684-741

525 684 741

(525) 684 741

525.684.741

+48525684741

+48 525-684-741

+48 525 684 741

+48-525-684-741

48 525-684-741

(48) 525 684 741

(+48) 525 684 741

(+48) 525-684-741

+48 (0525) 684 741

+48.525.684.741

0525684741

0 525 684 741

Najnowsze komentarze

Bartek

Dzwonił, nie nagrał się

882322730

Matylda

Pani oferująca kosmetyki. Płatna wysyłka

698210227

Lukasz

Bank PKO

519218186

Pedro

Spoko osoba

691962903

Olo

Ok - super

668171775

Patus

Patus siewicz co tak słabo dzisiaj chlejecie w weekend znów. Wypierdajza moje okno bakonowe odrobic cybale dniówke w psiarni.dziś już drugi raz peda łyy zasuwają

323173244

Ania

Dzwoniący pan oferowal zjedzenie mojej kupy

536478265

Klient z Radomska

Obiecałem i opisuję zgodnie z tym co widziałem. Zakupiłem pięknego Mercedesa GLA ze Szwajcarii ktory miał szkodę delikatną na prawym błotniku. Pełnomocnik Piotr sprzedaje auta swoich znajomych czy klubowiczów - dostałem wszysko na dokumencie cały opis szkody i dane właściciela razem z wgladem do jego dowodu osobistego i do pełnomocnictwa. Wszelkie dane aut dostepne są na miejscu. Piotr tlumaczył to wzgledami bezpieczeństwa co przyznaję dzisiaj ma sens bo wszystko co usłyszałem przez telefon na miejscu się potwierdziło. Czy polecam - jak pojeżdżę miesiąc dam znać. Aha wszyskie auta pod jego domem są w stanie sakonowym - prawie idealnym. Piszę co widziałem. Jedynie nazywanie kogoś biedakiem jest słabe nawet jeśli to byłaby prawda. Klient z Radomska.

795830700

Jan

Scam

436501956

Guwna

Co tak slabo dzisiaj tylko dwa??? Fjuty dziś, gdzie ulomy na motorach? Chleją znów?

323173244