Niebezpieczny
Kto dzwonił z numeru 793810029?
Uwaga! Numer 793810029 otrzymał negatywne zgłoszenia. Społeczność ostrzega przed ryzykiem oszustwa lub wyłudzenia danych. Zalecamy dużą ostrożność i unikanie oddzwaniania na ten kontakt, jeśli nie znasz nadawcy.
Numer: 793810029
Sprawdź kto dzwonił z 793810029 i poznaj opinie użytkowników
Informacje techniczne
Typ numeru:
Numer Komórkowy
Operator:
Netia S.A.
Statystyki i Oceny
Liczba ocen społeczności:
128
Średnia ocena:
1.08
Liczba odsłon:
8
Ostatnia odsłona:
25.06.2026
Oceny numeru: 793810029
Trend wyszukiwań (ostatnie 15 dni)
Dodaj komentarz
Opinie o numerze 793810029
Niebezpieczny 124
Neutralny 3
Przydatny 1
Anonimowy Ocenił numer jako: Niebezpieczny (13.08.2021)
Inne - (robocall)
Anonimowy Ocenił numer jako: Niebezpieczny (02.07.2021)
Inne - (robocall) szkoda czasu
JUSTAA Ocenił numer jako: Neutralny (16.04.2021)
Babeczka mówiła mi że korzystałam z ich usług i proponują mi Internet. Mówiłam że mają jakiś błąd. Poinformowała mnie że adres mój to niby Elbląg ul. debowa ileś. Nie wiem czy to naciagacze czy **** czy faktycznie nr pomylili
Anonimowy Ocenił numer jako: Niebezpieczny (22.03.2021)
Inne - (robocall) nękanie nie dają spokoju
Anonimowy Ocenił numer jako: Niebezpieczny (20.03.2021)
Inne - (robocall)
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.03.2019)
netia dzwoni
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.01.2019)
Kutasy!!! dzwonią do upadłego
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.12.2018)
Dzwoni automat firmy Netia. "Proszą czekać na połączenie" i tak przez kilka minut "Proszę czekać na połączenie"....
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.12.2018)
Netia super oferty
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.12.2018)
Netia z ofertami
Bartek Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.12.2018)
Macie może jakieś informacje z policji na temat tego numeru? to jest jakaś kpina, ciągle dzwoni
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.12.2018)
natrętne numer. Dzwoni cały czas.
Angelika Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.07.2018)
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.07.2018)
Anonim Ocenił numer jako: Przydatny (16.07.2018)
Netia, oferta dla klientów.
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.12.2017)
nękanie oferty
moderator Ocenił numer jako: Niebezpieczny (13.12.2017)
Większość użytkowników ocenia tęn numer jako niepożądane usługi firmy Netii. Próbują oferować swoje wspaniałe produkty.
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.11.2017)
****!!! Czy organy ścigania nie mogą się nimi zająć z automatu?
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.11.2017)
nekanie...........
janet9 Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.10.2017)
nękany dzwonią parę razy na dzień i nikt się nie odzywa po idebraniu
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.10.2017)
głuche telefony
Anna Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.09.2017)
często dzwoni
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.09.2017)
dzwonią nawet 6 razy dziennie. raz odebrałem to tylko jakiś szum było slychac
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.09.2017)
Dzwoni co 15min...
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.08.2017)
klasyczny bełkot
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.08.2017)
nachalni bardzo
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.08.2017)
gluchy telefon
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.08.2017)
w
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.08.2017)
Ten komentarz został usunięty z powodu naruszenia warunków publikacji
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.08.2017)
Netia ale nie zdążyłem posłuchać o co chodzi
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.08.2017)
klasyczny bełkot
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.08.2017)
nachalni bardzo
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.08.2017)
gluchy telefon
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.08.2017)
w
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.08.2017)
Ten komentarz został usunięty z powodu naruszenia warunków publikacji
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.08.2017)
Netia ale nie zdążyłem posłuchać o co chodzi
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.08.2017)
Ten komentarz został usunięty z powodu naruszenia warunków publikacji
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.08.2017)
Netia ale nie zdążyłem posłuchać o co chodzi
Aleksandra Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.08.2017)
cisza w słuchawce
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.08.2017)
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.08.2017)
Dzwonią kilka razy dziennie bez zmiłowania. Po odebraniu szum w sluchawce. Raz udało mi się nawiązać kontakt - prawdopodobnie firma Netia w sprawie internetu.
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.08.2017)
Getin banking
monika Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.08.2017)
natretnie wydzwaniaja. dziś 4 połączenia w jeden dzień.
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.08.2017)
trzaski i stuki
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.08.2017)
Nękanie o różnych porach każdego dnia. Po odebraniu cisza przez kilka sekund a następnie głośne trzaski na linii.
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.07.2017)
netia dreczy
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.07.2017)
netia dreczy
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.06.2017)
analiza xdd
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.06.2017)
netia sprzedaż produktów
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.06.2017)
Dzwoni bez powodu
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.06.2017)
Nękanie ,nękanie
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.06.2017)
uporczywe
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.06.2017)
analiza xdd
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.06.2017)
netia sprzedaż produktów
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.06.2017)
Dzwoni bez powodu
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.06.2017)
Nękanie ,nękanie
majk Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.06.2017)
tym nr powinna się zająć jakąś pożadna firma tu niby rejestrujesz nr dla pieczeństwa a tu co...
Lord_Marshal Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.06.2017)
Po odebraniu cisza dzwonią często.
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.06.2017)
uporczywe
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.05.2017)
callcenter
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.05.2017)
Połączenie o podwyższonej opłacie(Premium)
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.05.2017)
natręctwo
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.05.2017)
nękanie po odebraniu cisza
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.05.2017)
callcenter
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.05.2017)
Połączenie o podwyższonej opłacie(Premium)
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.05.2017)
natręctwo
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.05.2017)
nękanie po odebraniu cisza
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.04.2017)
nekanie marketing
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.04.2017)
Cały czas dzwoni bez zmian
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.04.2017)
Nękanie
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.04.2017)
nękany nekanie
Teodor Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.04.2017)
syf i metr muru
Hubert Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.04.2017)
dzwonią do upadłego
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.04.2017)
nekanie marketing
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.04.2017)
Cały czas dzwoni bez zmian
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.04.2017)
Nękanie
Hubert Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.04.2017)
Kutasy!!! dzwonią do upadłego
MIG Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.04.2017)
nikt się nie odzywa - nagrana wiadomość : Proszę czekać na połączenie
Adrian Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.04.2017)
Takie numery powinno sie **** na łeb, po odebraniu pewnie ciągnie duzo hajsu za rozmowe, a nikt sie nie odzywa
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.04.2017)
nękany nekanie
Iza Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.04.2017)
głuchy telefon, dzwoni po kilka razy dziennie
krzys Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.04.2017)
nekanie .......
kiziu Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.04.2017)
głuchy telefon
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.03.2017)
Odebranie niemożliwe
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.03.2017)
Nękające o każdej porze dnia i nocy głuche połączenia
kasia Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.03.2017)
mam dość tych telefonów spróbuje bezpośrednio porozmowiać z operatorem jeżeli nic to nie da zgłoszę sprawę na policję. Czy ktoś już tak może zrobił?
Chyłka Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.03.2017)
centrala czegoś tam...
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.03.2017)
Odebranie niemożliwe
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.03.2017)
Nękające o każdej porze dnia i nocy głuche połączenia
keram Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.03.2017)
dzwonią kilka razy dziennie
Hmarek Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.03.2017)
To jest chore
User Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.03.2017)
Prosze czekac na polaczenie i tak do us* śmierci :(
Waw Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.03.2017)
Nie ma instytucji, która mogłaby zrobić z tym porządek? Naprawdę?
Zuzanna Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.03.2017)
Dzwonią kilkakrotnie podczas dnia. Po odebraniu połączenia trzykrotnie słychać komunikat "proszę czekać" a następnie połączenie się urywa. Co ztym cholerstwem zrobić?
Madzia Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.03.2017)
nękanie nękanie
syla sylwia k. Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.03.2017)
pewnie jakis psychol heheh
User Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.03.2017)
U mnie to była Netia. W końcu za którymś razem wyszło kto to był. Najczęściej było Proszę czekać na połączenie i tak do us* śmierci :(
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.02.2017)
proszę czekać i się rozłacza
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.02.2017)
Nękanie o każdej porze dnia i nocy
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.02.2017)
proszę czekać i się rozłacza
Krzysiek Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.02.2017)
Telefon kilka razy dziennie. Zazwyczaj była sekretarka więc zablokowałem numer. Odblokowałem dzisiaj, odebrałem i o dziwo żywa pani oferuje z Netii super mega tylko dla mnie ofertę telewizji, a że nie mam telewizji to wyłącznie dla mnie wyjątkową ofertę karty SIM. Nie wiem, czy to na pewno Netia - mam wyłączoną zgodę na telemarketing i wszystko inne, może ktoś się podszywa i chce wcisnąć jakiś badziew. Powiedziałem, żeby mnie więcej nie nękano z tego numeru - zobaczymy czy to da jakiś efekt. Polecam odebrać i odmówić, bo to chyba jedyne wyjście, żeby w końcu przestali dzwonić.
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.02.2017)
Nękanie o każdej porze dnia i nocy
Maciek Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.02.2017)
cisza......
Pol Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.02.2017)
Codziennie dzwoni... wrrr
teresa Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.02.2017)
ciagle gluche telefony
jolka Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.02.2017)
po odebraniu słychać komunikat: proszę czekać na połączenie
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.01.2017)
telefony po 10 razy na dzień
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.01.2017)
Netia internet
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.01.2017)
dzwoni o każdej porze
slowianin Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.01.2017)
bardzo denerwujące i stresujące są te telefony głuche i nekajace z numeru 793810029.to po prostu należy ścigać przez upawoznione do tego organy,a ten co to robi powinien być przykladnie ukarany.To jest przestępstwo,którym prokuratura winna zająć się z urzedu
Beata Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.01.2017)
Bez przerwy wydzwania, co denerwuje i stresuje
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.01.2017)
telefony po 10 razy na dzień
todzio Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.01.2017)
mam ich gdzieś
kasi Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.01.2017)
dzwoni sekretarka i każe czekać, później się rozlacza
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.01.2017)
Netia internet
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.01.2017)
dzwoni o każdej porze
nick Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.01.2017)
Zablokowałem numer i mam spokój. Android: Ustawienia systemu - ustawienia połączeń - odrzucanie połączeń
matrixluk Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.01.2017)
dzwoni automat, i każe czekać na połączenie. Żenada, nawet nie chce się im zadzwonić normalnie tylko automaty wysyłają. I ja mam czekać! bo mnie się nudzi. Ja blokuje, bo dla mnie to brak kultury. Wy zrobicie jak uważacie :) pozdrawiam
Henry Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.01.2017)
Po odebraniu "proszę czekać na połączenie" Ktoś tu jest mało poważny. Zablokowane.
Kris Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.01.2017)
Zgłasza się automat, każe czekać. Nikt się nie zgłasza :(
slowianin Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.01.2017)
to jest coś okropnego,te telefony z tego numeru793 810 029 są coraz czestsze i doprowadzają mnie do nerwicy.Nie jest to zabawne.Bylem już na policji i po konsultacji ponoć z prokuratorem kazali mi wytrzymać do momentu aż minie 2 miesiące jak dostaje te nekajace telefony.Niewiele brakuje bo wydaje mi się,że trwa to już z półtora miesiąca. kolorowe
BARANINA Ocenił numer jako: Neutralny (27.12.2016)
Po odebraniu cisza w słuchawce. Kto dzwonił?
pb Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.12.2016)
netia oferuje usluge
NoName Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.12.2016)
Wydzwania kilka razy dziennie. Po odebraniu głucha cisza, po oddzwonieniu "numer nie istnieje".
ucho Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.12.2016)
dzwoni kilka razy dziennie, czasem w nocy. kiedy sie odbierzw zglasza sie automat.
ziolo Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.12.2016)
netia dzwonią co chwile
Marcin Ocenił numer jako: Niebezpieczny (16.11.2016)
Netia. Propozycja usług.
th Ocenił numer jako: Neutralny (16.11.2016)
Netia call enter
Możliwe sposoby zapisu
793-810-029
793 810 029
(793) 810 029
793.810.029
+48793810029
+48 793-810-029
+48 793 810 029
+48-793-810-029
48 793-810-029
(48) 793 810 029
(+48) 793 810 029
(+48) 793-810-029
+48 (0793) 810 029
+48.793.810.029
0793810029
0 793 810 029
Najnowsze komentarze
Anonim
OSZUSTWO Bankowe - ktoś bierze kredyt pilnie podaj dane by zatrzymac proces. Pan z ukraińskim akcentem podajacy sie za osobe z departamentu ochrony danych.
227860354