Weryfikacja

Niebezpieczny

Kto dzwonił z numeru 787150213?

Uwaga! Numer 787150213 otrzymał negatywne zgłoszenia. Społeczność ostrzega przed ryzykiem oszustwa lub wyłudzenia danych. Zalecamy dużą ostrożność i unikanie oddzwaniania na ten kontakt, jeśli nie znasz nadawcy.

Analiza danych: 13.01.2026 ZOBACZ OPINIE

Numer: 787150213

Sprawdź kto dzwonił z 787150213 i poznaj opinie użytkowników

Informacje techniczne

Typ numeru:

Numer Komórkowy

Operator:

T-MOBILE POLSKA S.A.

Statystyki i Oceny

Liczba ocen społeczności:

1

Średnia ocena:

1.0

Liczba odsłon:

75

Ostatnia odsłona:

22.06.2026

Oceny numeru: 787150213

Wykres przedstawiający oceny użytkowników w skali 1-5 dla numeru 787150213

Trend wyszukiwań (ostatnie 15 dni)

Dodaj komentarz

Opinie o numerze 787150213

Niebezpieczny 1

Anonimowy Ocenił numer jako: Niebezpieczny (13.01.2026)

Inne - (robocall) Bot, mówi ,,halo" i połączenie się kończy

Możliwe sposoby zapisu

787-150-213

787 150 213

(787) 150 213

787.150.213

+48787150213

+48 787-150-213

+48 787 150 213

+48-787-150-213

48 787-150-213

(48) 787 150 213

(+48) 787 150 213

(+48) 787-150-213

+48 (0787) 150 213

+48.787.150.213

0787150213

0 787 150 213

Najnowsze komentarze

Wkurwiiny

Jesteśmy na wakacjach i ######## dzwoni o 8 rano w poniedziałek myślałem że ja rozjebie jak nas obudziła

574666326

MK

Bank Pekao S.A.

503237364

Ola

Wystawiacz

507186162

Bunia

Zamawiasz i przychodzi następnego dnia przesyłka. Bez komplikacji. Pozdrawiam.

726581681

Nie zesraj się.

Pomimo mowy nienawiści i opinii osoby która jest niepoczytalna umysłowo cały czas zapraszam do korzystania z tego kontaktu. Temu człowiekowi który się ogłasza pod numerem 885 peron odjechał już dawno... Za mało towaru chyba z rana wjechało do nosa...

726581681

Klient z Radomska

Obiecałem i opisuję zgodnie z tym co widziałem. Zakupiłem pięknego Mercedesa GLA ze Szwajcarii ktory miał szkodę delikatną na prawym błotniku. Pełnomocnik Piotr sprzedaje auta swoich znajomych czy klubowiczów - dostałem wszysko na dokumencie cały opis szkody i dane właściciela razem z wgladem do jego dowodu osobistego i do pełnomocnictwa. Wszelkie dane aut dostepne są na miejscu. Piotr tlumaczył to wzgledami bezpieczeństwa co przyznaję dzisiaj ma sens bo wszystko co usłyszałem przez telefon na miejscu się potwierdziło. Czy polecam - jak pojeżdżę miesiąc dam znać. Aha wszyskie auta pod jego domem są w stanie sakonowym - prawie idealnym. Piszę co widziałem. Jedynie nazywanie kogoś biedakiem jest słabe nawet jeśli to byłaby prawda. Klient z Radomska.

795830700

Mariola

Firma posadzkarska. Polecam usługi.

731943638

Barbara

Facet z nikim nie ma konfliktu. Jak można pisać tutaj negatywne opinie.

726581681

Pomorzanin

Dzwonili z Energa. Chcieli wcisnąć nieopłacalną umowę twierdząc, że jest ona opłacalna. Nie dałem się nabrać.

739102873

Seba

Wszystko to brednie jednego i tego samego cwaniaka. Zmienił się się tylko nawyki ma stare. Że to się chce pisać te bzdury których nikt nie czyta..

885670191