Niebezpieczny
Kto dzwonił z numeru 787150213?
Uwaga! Numer 787150213 otrzymał negatywne zgłoszenia. Społeczność ostrzega przed ryzykiem oszustwa lub wyłudzenia danych. Zalecamy dużą ostrożność i unikanie oddzwaniania na ten kontakt, jeśli nie znasz nadawcy.
Numer: 787150213
Sprawdź kto dzwonił z 787150213 i poznaj opinie użytkowników
Informacje techniczne
Typ numeru:
Numer Komórkowy
Operator:
T-MOBILE POLSKA S.A.
Statystyki i Oceny
Liczba ocen społeczności:
1
Średnia ocena:
1.0
Liczba odsłon:
75
Ostatnia odsłona:
22.06.2026
Oceny numeru: 787150213
Trend wyszukiwań (ostatnie 15 dni)
Dodaj komentarz
Opinie o numerze 787150213
Niebezpieczny 1
Anonimowy Ocenił numer jako: Niebezpieczny (13.01.2026)
Inne - (robocall) Bot, mówi ,,halo" i połączenie się kończy
Możliwe sposoby zapisu
787-150-213
787 150 213
(787) 150 213
787.150.213
+48787150213
+48 787-150-213
+48 787 150 213
+48-787-150-213
48 787-150-213
(48) 787 150 213
(+48) 787 150 213
(+48) 787-150-213
+48 (0787) 150 213
+48.787.150.213
0787150213
0 787 150 213
Najnowsze komentarze
Wkurwiiny
Jesteśmy na wakacjach i ######## dzwoni o 8 rano w poniedziałek myślałem że ja rozjebie jak nas obudziła
574666326Nie zesraj się.
Pomimo mowy nienawiści i opinii osoby która jest niepoczytalna umysłowo cały czas zapraszam do korzystania z tego kontaktu. Temu człowiekowi który się ogłasza pod numerem 885 peron odjechał już dawno... Za mało towaru chyba z rana wjechało do nosa...
726581681Klient z Radomska
Obiecałem i opisuję zgodnie z tym co widziałem. Zakupiłem pięknego Mercedesa GLA ze Szwajcarii ktory miał szkodę delikatną na prawym błotniku. Pełnomocnik Piotr sprzedaje auta swoich znajomych czy klubowiczów - dostałem wszysko na dokumencie cały opis szkody i dane właściciela razem z wgladem do jego dowodu osobistego i do pełnomocnictwa. Wszelkie dane aut dostepne są na miejscu. Piotr tlumaczył to wzgledami bezpieczeństwa co przyznaję dzisiaj ma sens bo wszystko co usłyszałem przez telefon na miejscu się potwierdziło. Czy polecam - jak pojeżdżę miesiąc dam znać. Aha wszyskie auta pod jego domem są w stanie sakonowym - prawie idealnym. Piszę co widziałem. Jedynie nazywanie kogoś biedakiem jest słabe nawet jeśli to byłaby prawda. Klient z Radomska.
795830700Pomorzanin
Dzwonili z Energa. Chcieli wcisnąć nieopłacalną umowę twierdząc, że jest ona opłacalna. Nie dałem się nabrać.
739102873Seba
Wszystko to brednie jednego i tego samego cwaniaka. Zmienił się się tylko nawyki ma stare. Że to się chce pisać te bzdury których nikt nie czyta..
885670191