Bezpieczny
Kto dzwonił z numeru 781137908?
Numer 781137908 jest uznawany za bezpieczny przez naszą społeczność. Dotychczasowe zgłoszenia nie wykazują negatywnych aktywności. Jest to prawdopodobnie zweryfikowany kontakt biznesowy lub usługowy, który nie budzi zastrzeżeń odbiorców.
Numer: 781137908
Sprawdź kto dzwonił z 781137908 i poznaj opinie użytkowników
Informacje techniczne
Typ numeru:
Numer Komórkowy
Operator:
Polkomtel Sp. z o.o.
Statystyki i Oceny
Liczba ocen społeczności:
7
Średnia ocena:
4.43
Liczba odsłon:
5
Ostatnia odsłona:
24.06.2026
Oceny numeru: 781137908
Trend wyszukiwań (ostatnie 15 dni)
Dodaj komentarz
Opinie o numerze 781137908
Przydatny 6
Niebezpieczny 1
Kmbbn Ocenił numer jako: Przydatny (20.05.2024)
Dostałem połączenie z tego numeru, znacie go może?
Ul1 Ocenił numer jako: Przydatny (17.02.2024)
Ktoś dzwonił z tego numeru, macie jakieś informacje?
xjkshdh Ocenił numer jako: Przydatny (08.02.2024)
Nie mam informacji na temat tej osoby
Dera Ocenił numer jako: Przydatny (19.12.2023)
Numer neutralny
Arnold Ocenił numer jako: Przydatny (26.10.2023)
Numer bezpieczny
Zadowolona Ocenił numer jako: Przydatny (19.08.2023)
Sądzę, że to bezpieczny numer
Anonimowy Ocenił numer jako: Niebezpieczny (22.06.2023)
Ankiety - (mówił człowiek)
Możliwe sposoby zapisu
781-137-908
781 137 908
(781) 137 908
781.137.908
+48781137908
+48 781-137-908
+48 781 137 908
+48-781-137-908
48 781-137-908
(48) 781 137 908
(+48) 781 137 908
(+48) 781-137-908
+48 (0781) 137 908
+48.781.137.908
0781137908
0 781 137 908
Najnowsze komentarze
Enge
Chce wyciągnąć informacje w jakich bankach mam konta bo ktos w PKO chce wziac na mnie kredyt i chca te banki poinformować
222556074Zażenowany
Gość jakiś odklejony. Przyjechał obejrzeć auto z 2016 roku bez kasy - twierdzi że chce wziąć w leasing... Auto sprzedawane na umowę (bez FV) i 10 letnie. Potem wypisuje dziwne smsy w stylu - dlaczego mam kupić od Ciebie :-)
515785631Emeryt
Moje doświadczenie związane z kontaktem telefonicznym z osobą podającą się za listonosza było bardzo niepokojące. Podczas rozmowy odniosłam wrażenie, że rozmówca może znajdować się pod wpływem alkoholu, co znacząco utrudniało komunikację i budziło uzasadnione wątpliwości co do profesjonalizmu świadczonych usług. Uważam, że osoby wykonujące obowiązki związane z doręczaniem korespondencji powinny zachowywać najwyższe standardy kultury osobistej, odpowiedzialności oraz trzeźwości podczas wykonywania pracy. Mam nadzieję, że sytuacja ta zostanie wyjaśniona, a podobne zdarzenia nie będą miały miejsca w przyszłości.
504053688