Niebezpieczny
Kto dzwonił z numeru 734177988?
Uwaga! Numer 734177988 otrzymał negatywne zgłoszenia. Społeczność ostrzega przed ryzykiem oszustwa lub wyłudzenia danych. Zalecamy dużą ostrożność i unikanie oddzwaniania na ten kontakt, jeśli nie znasz nadawcy.
Numer: 734177988
Sprawdź kto dzwonił z 734177988 i poznaj opinie użytkowników
Informacje techniczne
Typ numeru:
Numer Komórkowy
Operator:
T-MOBILE POLSKA S.A.
Statystyki i Oceny
Liczba ocen społeczności:
9
Średnia ocena:
1.0
Liczba odsłon:
7
Ostatnia odsłona:
22.06.2026
Oceny numeru: 734177988
Trend wyszukiwań (ostatnie 15 dni)
Dodaj komentarz
Opinie o numerze 734177988
Niebezpieczny 9
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (30.09.2019)
Telemarketing
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (30.09.2019)
Telemarketing
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (15.03.2018)
Nekanie ludzi
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (15.03.2018)
Nekanie ludzi
R 71 Ocenił numer jako: Niebezpieczny (15.07.2017)
doradca biznesowy Orange
jaro Ocenił numer jako: Niebezpieczny (15.07.2016)
wkurzające głuche telefony
przemek Ocenił numer jako: Niebezpieczny (15.07.2016)
orange call center
Ania Ocenił numer jako: Niebezpieczny (15.07.2016)
niegrzeczni, rzucają słuchawką.
John Ocenił numer jako: Niebezpieczny (15.12.2015)
call center KRD
Możliwe sposoby zapisu
734-177-988
734 177 988
(734) 177 988
734.177.988
+48734177988
+48 734-177-988
+48 734 177 988
+48-734-177-988
48 734-177-988
(48) 734 177 988
(+48) 734 177 988
(+48) 734-177-988
+48 (0734) 177 988
+48.734.177.988
0734177988
0 734 177 988
Najnowsze komentarze
Patii447
Dzwoni na dziewczyny aby umowic sie na platny seks widocznie bram mu powodzenia w zyciu, a potem wyzywa ,burak i cham ze wsi zostal juz wszedzie zablokowany uwaga na niego nie dosc ze brzydki to nie potrafi sie zachowac.
694477672Magda
Klient agencji towarzyskiej. Ukrainiec bardzo agresywny. Dziewczyny, uważajcie na siebie
785159994Ela
Gościu umawia się, nie ma kasy więc wychodzi , a następnie wydzwania i stoi natrętnie pod blokiem nawet 5 godzin . Uważajcie na siebie dziewczyny ( Racibórz)
726318361Klient z Radomska
Obiecałem i opisuję zgodnie z tym co widziałem. Zakupiłem pięknego Mercedesa GLA ze Szwajcarii ktory miał szkodę delikatną na prawym błotniku. Pełnomocnik Piotr sprzedaje auta swoich znajomych czy klubowiczów - dostałem wszysko na dokumencie cały opis szkody i dane właściciela razem z wgladem do jego dowodu osobistego i do pełnomocnictwa. Wszelkie dane aut dostepne są na miejscu. Piotr tlumaczył to wzgledami bezpieczeństwa co przyznaję dzisiaj ma sens bo wszystko co usłyszałem przez telefon na miejscu się potwierdziło. Czy polecam - jak pojeżdżę miesiąc dam znać. Aha wszyskie auta pod jego domem są w stanie sakonowym - prawie idealnym. Piszę co widziałem. Jedynie nazywanie kogoś biedakiem jest słabe nawet jeśli to byłaby prawda. Klient z Radomska.
795830700