Weryfikacja

Niebezpieczny

Kto dzwonił z numeru 699740709?

Uwaga! Numer 699740709 otrzymał negatywne zgłoszenia. Społeczność ostrzega przed ryzykiem oszustwa lub wyłudzenia danych. Zalecamy dużą ostrożność i unikanie oddzwaniania na ten kontakt, jeśli nie znasz nadawcy.

Analiza danych: 25.11.2025 ZOBACZ OPINIE

Numer: 699740709

Sprawdź kto dzwonił z 699740709 i poznaj opinie użytkowników

Informacje techniczne

Typ numeru:

Numer Komórkowy

Operator:

Niepoprawny numer

Statystyki i Oceny

Liczba ocen społeczności:

1

Średnia ocena:

1.0

Liczba odsłon:

35

Ostatnia odsłona:

24.06.2026

Oceny numeru: 699740709

Wykres przedstawiający oceny użytkowników w skali 1-5 dla numeru 699740709

Trend wyszukiwań (ostatnie 15 dni)

Dodaj komentarz

Opinie o numerze 699740709

Niebezpieczny 1

Anonimowy Ocenił numer jako: Niebezpieczny (25.11.2025)

Oszustwo - (robocall)

Możliwe sposoby zapisu

699-740-709

699 740 709

(699) 740 709

699.740.709

+48699740709

+48 699-740-709

+48 699 740 709

+48-699-740-709

48 699-740-709

(48) 699 740 709

(+48) 699 740 709

(+48) 699-740-709

+48 (0699) 740 709

+48.699.740.709

0699740709

0 699 740 709

Najnowsze komentarze

JA

szkoła językowa

728345119

K.R.

Wysyla informacje ze dom sie pali

668665890

D-k

Szkoła językowa.

668936586

Mikłowski

Pomoc związana z podatkiem po ugodzie z bankiem

534299444

Użytkownik

Jakieś dziwne odgłosy bez odpowiedzi

791890140

Gregor

Kurjer

785031657

AOS

Mężczyzna odezwał się słowami: "dzień dobry... halo halo..." i się rozłączył...

883019893

Aneta

A właśnie, że to jest spam. Dzwonią np. w sprawie tzw. serwisowania wkładek do butów, których nie potrafią wykonać należycie. Naciągają ludzi na kasę, bo widać nie mają już klientów. Nie dziwię się. Przez te ich wkładki nabawiłam się zapalenia rozcięgna podeszwowego. Facet, który te wkładki robi, nawet nie odróżnia podoskopu od maty tensometrycznej. Żenada!

501894989

Anon

Bezpłatne szkolenie z inwestowania

692032712

Joahim

Uważajcie to jest oszustka, wyłudza pieniądze obiecuje, że odda, chwilę coś tam płaci a potem olewa sprawę i mówi żeby sobie iść do sądu. Ma komorników na karku ale żaden nie jest w stanie z niej ściągnąć kasy bo zarabia najniższą krajową a na boku pracuje jako ########. M O N I K A Kudyba z B Y T O M A R K I B O Ż K A 1 1 / 1 8

797517914