Weryfikacja

Niebezpieczny

Kto dzwonił z numeru 608491920?

Uwaga! Numer 608491920 otrzymał negatywne zgłoszenia. Społeczność ostrzega przed ryzykiem oszustwa lub wyłudzenia danych. Zalecamy dużą ostrożność i unikanie oddzwaniania na ten kontakt, jeśli nie znasz nadawcy.

Analiza danych: 12.09.2016 ZOBACZ OPINIE

Numer: 608491920

Sprawdź kto dzwonił z 608491920 i poznaj opinie użytkowników

Informacje techniczne

Typ numeru:

Numer Komórkowy

Operator:

T-MOBILE POLSKA S.A.

Statystyki i Oceny

Liczba ocen społeczności:

1

Średnia ocena:

1.0

Liczba odsłon:

4

Ostatnia odsłona:

22.06.2026

Oceny numeru: 608491920

Wykres przedstawiający oceny użytkowników w skali 1-5 dla numeru 608491920

Trend wyszukiwań (ostatnie 15 dni)

Dodaj komentarz

Opinie o numerze 608491920

Niebezpieczny 1

descpnocido Ocenił numer jako: Niebezpieczny (12.09.2016)

extranjero

Możliwe sposoby zapisu

608-491-920

608 491 920

(608) 491 920

608.491.920

+48608491920

+48 608-491-920

+48 608 491 920

+48-608-491-920

48 608-491-920

(48) 608 491 920

(+48) 608 491 920

(+48) 608-491-920

+48 (0608) 491 920

+48.608.491.920

0608491920

0 608 491 920

Najnowsze komentarze

Jambo73

Spam

698210227

AAA

Rankomat

532347107

Aga

Dzwoni bot, niby z PKO, że zablokowali przelew a dalej standardowa regułka z próbą wyłudzenia danych.

225169048

Lukasz

Bank PKO

519218186

Karol

Nachalna windykacja, nie odbierać, zgłaszać jako spam, blokować

784626441

Wiki

Wystawiacz

538294344

Wojciech

Promocja od etoto na mundial

222302170

Karolina

Ja również polecam ten kontakt wszystko tak jak w opisie pozdrawiam

726581681

Kioto

Oszust

513234675

Klient z Radomska

Obiecałem i opisuję zgodnie z tym co widziałem. Zakupiłem pięknego Mercedesa GLA ze Szwajcarii ktory miał szkodę delikatną na prawym błotniku. Pełnomocnik Piotr sprzedaje auta swoich znajomych czy klubowiczów - dostałem wszysko na dokumencie cały opis szkody i dane właściciela razem z wgladem do jego dowodu osobistego i do pełnomocnictwa. Wszelkie dane aut dostepne są na miejscu. Piotr tlumaczył to wzgledami bezpieczeństwa co przyznaję dzisiaj ma sens bo wszystko co usłyszałem przez telefon na miejscu się potwierdziło. Czy polecam - jak pojeżdżę miesiąc dam znać. Aha wszyskie auta pod jego domem są w stanie sakonowym - prawie idealnym. Piszę co widziałem. Jedynie nazywanie kogoś biedakiem jest słabe nawet jeśli to byłaby prawda. Klient z Radomska.

795830700