Przydatny
Kto dzwonił z numeru 608491340?
Ten numer cieszy się bardzo wysokim zaufaniem. Użytkownicy oceniają kontakt z 608491340 jako merytoryczny i pożądany. Zgłoszenia potwierdzają, że połączenia z tego numeru niosą istotne informacje i są odbierane pozytywnie przez społeczność.
Numer: 608491340
Sprawdź kto dzwonił z 608491340 i poznaj opinie użytkowników
Informacje techniczne
Typ numeru:
Numer Komórkowy
Operator:
T-MOBILE POLSKA S.A.
Statystyki i Oceny
Liczba ocen społeczności:
4
Średnia ocena:
5.0
Liczba odsłon:
4
Ostatnia odsłona:
22.06.2026
Oceny numeru: 608491340
Trend wyszukiwań (ostatnie 15 dni)
Dodaj komentarz
Opinie o numerze 608491340
Przydatny 4
Wania Ocenił numer jako: Przydatny (26.05.2024)
Możliwe, że to numer osoby prywatnej
Elle Ocenił numer jako: Przydatny (28.04.2024)
To według mnie numer bezpieczny
alinka Ocenił numer jako: Przydatny (17.02.2024)
Numer jest sprawdzony i bezpieczny
Mesjasz Ocenił numer jako: Przydatny (01.11.2023)
Uważam, że numer jest bezpieczny
Możliwe sposoby zapisu
608-491-340
608 491 340
(608) 491 340
608.491.340
+48608491340
+48 608-491-340
+48 608 491 340
+48-608-491-340
48 608-491-340
(48) 608 491 340
(+48) 608 491 340
(+48) 608-491-340
+48 (0608) 491 340
+48.608.491.340
0608491340
0 608 491 340
Najnowsze komentarze
Андрей Горощак
Обманывает людей с работой и не выплачивает деньги в конце недели, после того как получил деньги за объект он просто убегает и не отвечает на звонки
577423066Ela
Gościu umawia się, nie ma kasy więc wychodzi , a następnie wydzwania i stoi natrętnie pod blokiem nawet 5 godzin . Uważajcie na siebie dziewczyny ( Racibórz)
726318361Szorstki
Masz problem ze twoje ogłoszenia kasują na ogłaszamy 24 i srasz cioto ,powiem ci tak chcesz dodawaj sobie ogłoszenia ja się pierwszy nie wpierdole dobrze wiesz ,ale jeśli znowu zaczniesz smarować mnie i mój numer to już nigdy nie odpuszczę do póki nie zdechnę ,nie musisz odpisywać chcesz dodawaj ja na pewno pierwszy nic nie odjebie jeśli chcesz zgrywać twardziela dalej to ja nie widzę problemu dalej możemy się bawić tylko kto na tym skorzysta
726581681Patus
Patus siewicz co tak słabo dzisiaj chlejecie w weekend znów. Wypierdajza moje okno bakonowe odrobic cybale dniówke w psiarni.dziś już drugi raz peda łyy zasuwają
323173244Klient z Radomska
Obiecałem i opisuję zgodnie z tym co widziałem. Zakupiłem pięknego Mercedesa GLA ze Szwajcarii ktory miał szkodę delikatną na prawym błotniku. Pełnomocnik Piotr sprzedaje auta swoich znajomych czy klubowiczów - dostałem wszysko na dokumencie cały opis szkody i dane właściciela razem z wgladem do jego dowodu osobistego i do pełnomocnictwa. Wszelkie dane aut dostepne są na miejscu. Piotr tlumaczył to wzgledami bezpieczeństwa co przyznaję dzisiaj ma sens bo wszystko co usłyszałem przez telefon na miejscu się potwierdziło. Czy polecam - jak pojeżdżę miesiąc dam znać. Aha wszyskie auta pod jego domem są w stanie sakonowym - prawie idealnym. Piszę co widziałem. Jedynie nazywanie kogoś biedakiem jest słabe nawet jeśli to byłaby prawda. Klient z Radomska.
795830700