Bezpieczny
Kto dzwonił z numeru 608124220?
Numer 608124220 jest uznawany za bezpieczny przez naszą społeczność. Dotychczasowe zgłoszenia nie wykazują negatywnych aktywności. Jest to prawdopodobnie zweryfikowany kontakt biznesowy lub usługowy, który nie budzi zastrzeżeń odbiorców.
Numer: 608124220
Sprawdź kto dzwonił z 608124220 i poznaj opinie użytkowników
Informacje techniczne
Typ numeru:
Numer Komórkowy
Operator:
T-MOBILE POLSKA S.A.
Statystyki i Oceny
Liczba ocen społeczności:
8
Średnia ocena:
4.0
Liczba odsłon:
5
Ostatnia odsłona:
22.06.2026
Oceny numeru: 608124220
Trend wyszukiwań (ostatnie 15 dni)
Dodaj komentarz
Opinie o numerze 608124220
Niebezpieczny 2
Przydatny 6
Użytkownik Ocenił numer jako: Niebezpieczny (26.07.2024)
Oszuści
Peter Ocenił numer jako: Niebezpieczny (26.07.2024)
Udaje taksówkarza
info Ocenił numer jako: Przydatny (29.05.2024)
Sądzę, że to numer prywatnej osoby
upośledzona osoba Ocenił numer jako: Przydatny (28.03.2024)
Numer bezpieczny
Klient niezadowolony Ocenił numer jako: Przydatny (10.03.2024)
Uważam, że numer jest bezpieczny
Naciągacze Ocenił numer jako: Przydatny (13.02.2024)
Według mnie ten numer jest bezpieczny
Heiter cwel jebany w mordę podszywa się pod info numer Ocenił numer jako: Przydatny (16.10.2023)
Numer zaufany
NoChybaTy Ocenił numer jako: Przydatny (22.09.2023)
Czy ktoś wie, kto jest właścicielem tego numeru?
Możliwe sposoby zapisu
608-124-220
608 124 220
(608) 124 220
608.124.220
+48608124220
+48 608-124-220
+48 608 124 220
+48-608-124-220
48 608-124-220
(48) 608 124 220
(+48) 608 124 220
(+48) 608-124-220
+48 (0608) 124 220
+48.608.124.220
0608124220
0 608 124 220
Najnowsze komentarze
Krzysztow
Pan Zych, umawiał mnie na lepsze warunki, średnio wierzyłem ale dali mi te koszty małe, dobrzy są
506052796Magda
Klient agencji towarzyskiej. Ukrainiec bardzo agresywny. Dziewczyny, uważajcie na siebie
785159994Bardzo pomocne
Wydzwania w niedziele wiec jest to bardzo dziwne i przez przypadek nagrał wiadomość w której przeklina wiec nie odbierajcie od takich naciągaczy pozdrawiam
603065740Bogdan
Zawołała 400 zł za GFE i powiem wam że słabo było ,była luźna i mi opadł w trakcie także nie jestem zadowolony ,mogłem sobie za to kupić nowe buty
504051587