Weryfikacja

Przydatny

Kto dzwonił z numeru 583011736?

Ten numer cieszy się bardzo wysokim zaufaniem. Użytkownicy oceniają kontakt z 583011736 jako merytoryczny i pożądany. Zgłoszenia potwierdzają, że połączenia z tego numeru niosą istotne informacje i są odbierane pozytywnie przez społeczność.

Analiza danych: 14.09.2013 ZOBACZ OPINIE

Numer: 583011736

Sprawdź kto dzwonił z 583011736 i poznaj opinie użytkowników

Informacje techniczne

Typ numeru:

Numer Stacjonarny

Lokalizacja:

Gdańsk

Statystyki i Oceny

Liczba ocen społeczności:

1

Średnia ocena:

5.0

Liczba odsłon:

3

Ostatnia odsłona:

24.06.2026

Oceny numeru: 583011736

Wykres przedstawiający oceny użytkowników w skali 1-5 dla numeru 583011736

Trend wyszukiwań (ostatnie 15 dni)

Dodaj komentarz

Opinie o numerze 583011736

Przydatny 1

Anonim Ocenił numer jako: Przydatny (14.09.2013)

A.M.architekci

Możliwe sposoby zapisu

583-011-736

583 011 736

(583) 011 736

583.011.736

+48583011736

+48 583-011-736

+48 583 011 736

+48-583-011-736

48 583-011-736

(48) 583 011 736

(+48) 583 011 736

(+48) 583-011-736

+48 (0583) 011 736

+48.583.011.736

0583011736

0 583 011 736

Najnowsze komentarze

K.R.

Wysyla informacje ze dom sie pali

668665890

Bart

Orange z ofertą. Prawdopodobnie bot, chyba że lubi się powtarzać.

781137827

Xd

Xd

882824895

Mic

Negatyw! Spam! Mężczyzna sugeruje, że dzwoni na zlecenie instytucji ubezpieczeniowej, u której jesteśmy ubezpieczeni, dopytując się czy nadal płacimy tam składki. Na pytanie z jakiej konkretnie firmy dzwoni, rozłączył połączenie.

571484740

Joahim

Uważajcie to jest oszustka, wyłudza pieniądze obiecuje, że odda, chwilę coś tam płaci a potem olewa sprawę i mówi żeby sobie iść do sądu. Ma komorników na karku ale żaden nie jest w stanie z niej ściągnąć kasy bo zarabia najniższą krajową a na boku pracuje jako ########. M O N I K A Kudyba z B Y T O M A R K I B O Ż K A 1 1 / 1 8

797517914

Emeryt

Moje doświadczenie związane z kontaktem telefonicznym z osobą podającą się za listonosza było bardzo niepokojące. Podczas rozmowy odniosłam wrażenie, że rozmówca może znajdować się pod wpływem alkoholu, co znacząco utrudniało komunikację i budziło uzasadnione wątpliwości co do profesjonalizmu świadczonych usług. Uważam, że osoby wykonujące obowiązki związane z doręczaniem korespondencji powinny zachowywać najwyższe standardy kultury osobistej, odpowiedzialności oraz trzeźwości podczas wykonywania pracy. Mam nadzieję, że sytuacja ta zostanie wyjaśniona, a podobne zdarzenia nie będą miały miejsca w przyszłości.

504053688

Mają

Bankomat

717502065

Kouza

Brzmi jak naciągacz, strasznie kręci i wymyśla

572278954

Gynsior

PKO BP - nie wiem co chcieli ;)

324452336

Matthew

Przesyła sms o komunikacie na swoim koncie Google. Pewnie jakiś żart

732100557