Weryfikacja

Bezpieczny

Kto dzwonił z numeru 572314237?

Numer 572314237 jest uznawany za bezpieczny przez naszą społeczność. Dotychczasowe zgłoszenia nie wykazują negatywnych aktywności. Jest to prawdopodobnie zweryfikowany kontakt biznesowy lub usługowy, który nie budzi zastrzeżeń odbiorców.

Analiza danych: 20.06.2024 ZOBACZ OPINIE

Numer: 572314237

Sprawdź kto dzwonił z 572314237 i poznaj opinie użytkowników

Informacje techniczne

Typ numeru:

Numer Komórkowy

Operator:

Orange Polska S.A.

Statystyki i Oceny

Liczba ocen społeczności:

18

Średnia ocena:

3.56

Liczba odsłon:

16

Ostatnia odsłona:

25.06.2026

Oceny numeru: 572314237

Wykres przedstawiający oceny użytkowników w skali 1-5 dla numeru 572314237

Trend wyszukiwań (ostatnie 15 dni)

Dodaj komentarz

Opinie o numerze 572314237

Przydatny 6

Neutralny 11

Niebezpieczny 1

Ludomila Ocenił numer jako: Przydatny (20.06.2024)

Czy ktoś wie, kto jest właścicielem tego numeru telefonu?

Zaniepokojona Ocenił numer jako: Przydatny (21.04.2024)

Otrzymałem połączenie z tego numeru, wie ktoś coś na jego temat?

Ooo Ocenił numer jako: Przydatny (22.12.2023)

Czy ktoś zna tę osobę?

ktosik Ocenił numer jako: Przydatny (09.11.2023)

Może to numer prywatny

test123 Ocenił numer jako: Przydatny (14.10.2023)

Numer bezpieczny

Karma wraca Ocenił numer jako: Przydatny (22.09.2023)

Numer zaufany

Anioldiabel Ocenił numer jako: Neutralny (15.08.2023)

Mam podobnie na sympatia dostałem coś takiego nie zadzwoniłem bo niewiem co się wydarzy treść wiadomości. Czesc ponownie, tu Anna ? konczy mi sie wlasnie konto premium wiec, moze zamiast pisac to zadzwonisz? Tyle tu fałszywych profilów więc raz ze bedzie prosciej rozmawiac a dwa, że od razu się zweryfikujemy zamiast pisać w ciemno ? Mogę Ci potem podać instagrama a na razie 5 7 2 3 1 4 2 3 7, tylko od razu blokuje jesli będzie proponował dziwne rzeczy ? I jeszcze jedna wazna sprawa w sumie, na dwa tyg jestem teraz w PL i moglabym sie spotkac potem wracam na miesiac do Londynu popracować no i powracam na stałe od października

Mariusz Ocenił numer jako: Neutralny (02.05.2023)

Ja na sympatii dostałem taką wiadomość: "Cześć, wiem, że te pytania są głupie, ale nie bardzo umiem zaczynać rozmowy :) Podobają mi się Twoje zdjęcia i chętnie bym Cie poznała. Ogólnie niedawno się rozwiodłam a tu jestem z myślą, że poznam może kogoś z kim spędzę trochę czasu w majówkę (co dalej zobaczymy). Przez ostatnie pół roku siedziałam na działce w Magdalence i skupiałam się na pracy, ale już mi starczy tej przerwy, złapałam trochę oddechu. Musiałam teraz przenieść się na jakiś czas do rodziców, a że mieszkasz blisko, więc myślę, że można porozmawiać i wyjść gdzieś - klub, kawiarnia, rower - cokolwiek byle nie siedzieć w domu. Premium nie mam więc moge Ci wysłać tylko jedną wiadomosć, poza tym nie zamierzam tu już dłużej siedzieć dlatego zostawię Ci te.lefon 572 314 237, żebyśmy się mogli normalnie skontaktować. Chciałam włączyć premium, ale coś nie wyszło, a admin mnie ostrzegał, że podawanie danych do kontaktu poza Sympatia to ban z automatu - w sumie cięzko się im dziwić bo dobra kasę pobierają za pisanie tutaj, tak czy inaczej wkurzyłam się bo to świnstwo, 30 zl zeby moc sie do kogos odezwac? Ok, już się dalej nie nakręcam, po prostu odzywaj się. Może coś z tego wyjdzie, najwyżej skończy się na jednym spotkaniu :)"

Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (10.04.2023)

* z portali randkowych

Mariusz Ocenił numer jako: Neutralny (09.04.2023)

Pon. 03.04.2023 Cześć, mam pytanie czy pisał do Ciebie profil z takimi samymi zdjęciami jak moje? Ktoś wykorzystał mój wizerunek, sprawę zgłosiłam na policję, ale wątpię czy będą coś w stanie ustalić :/ Jeśli coś skojarzysz to daj znać, ja wiem tylko, że ta osoba zna moje miejsce zamieszkania bo pisała do ludzi z .Inowroclawia 16:20 wczoraj Cześć ? ! Przepraszam Cię za tą wiadomość, nie chciałam tak zaczynać. Sprawa się dość szybko wyjaśniła, mój były mąż się przyznał, że kombinował na portalach randkowych, żeby mi zaszkodzić- nie może się pogodzić, że go zostawiłam, jednak nie będe się w to zagłębiać. Już nie chcę siedzieć na Sympatii i narażać się na nieprzyjemności, ale postanowiłam się jeszcze do Ciebie odezwać. Zapytasz dlaczego? Po pierwsze- bliskość zamieszkania, po drugie jesteśmy w podobnym wieku - po trzecie - nie chce żeby to źle zabrzmiało, ale nie mam dużych oczekiwań bo czuję, że jako samotna matka po rozwodzie nie mogę zbyt wiele wymagać. Zajmuje się w pojedynkę 15 letnią córką i wiem z doświadczenia, że większość mężczyn nie chce się pakować w takie relacje.To brzmi jakbym się żaliła i trochę tak jest. Chciałabym się poczuć doceniona, wyjść na randkę i zwyczajnie się niczym nie martwić chociaż przez chwilę. Przeraża mnie tylko perspektywa długiej, wirtualnej znajomości, to mnie zupełnie nie interesuje i uważam to za stratę czasu. Wolę "spotkanie w ciemno", żeby przekonać się czy warto, pisanie przez internet jest niepoważne bo każdy tworzy tutaj swój wyidealizowany wizerunek. Myślę, że to uczciwe podejście i moglabym nawet teraz w weekend Swiateczny gdzies wyjsc. Jak chcesz to zostawiam Ci kontakt tel 572-314-237 i się odzywaj, nawet późno w nocy bo ja mam jeszcze sporo do rozbienia w kuchni :) Magda? ( wpisałam tu Danię, tylko po to żeby były nie wyszukał mojego profilu ) 22:53

Harry Ocenił numer jako: Neutralny (09.04.2023)

Cześć, mam pytanie czy pisał do Ciebie profil z takimi samymi zdjęciami jak moje? Ktoś wykorzystał mój wizerunek, sprawę zgłosiłam na policję, ale wątpię czy będą coś w stanie ustalić :/ Jeśli coś skojarzysz to daj znać, ja wiem tylko, że ta osoba zna moje miejsce zamieszkania bo pisała do ludzi z .e Stęszewa 16:20 wczoraj LisekRemontowy Cześć ? ! Przepraszam Cię za tą wiadomość, nie chciałam tak zaczynać. Sprawa się dość szybko wyjaśniła, mój były mąż się przyznał, że kombinował na portalach randkowych, żeby mi zaszkodzić- nie może się pogodzić, że go zostawiłam, jednak nie będe się w to zagłębiać. Już nie chcę siedzieć na Sympatii i narażać się na nieprzyjemności, ale postanowiłam się jeszcze do Ciebie odezwać. Zapytasz dlaczego? Po pierwsze- bliskość zamieszkania, po drugie jesteśmy w podobnym wieku - po trzecie - nie chce żeby to źle zabrzmiało, ale nie mam dużych oczekiwań bo czuję, że jako samotna matka po rozwodzie nie mogę zbyt wiele wymagać. Zajmuje się w pojedynkę 15 letnią córką i wiem z doświadczenia, że większość mężczyn nie chce się pakować w takie relacje.To brzmi jakbym się żaliła i trochę tak jest. Chciałabym się poczuć doceniona, wyjść na randkę i zwyczajnie się niczym nie martwić chociaż przez chwilę. Przeraża mnie tylko perspektywa długiej, wirtualnej znajomości, to mnie zupełnie nie interesuje i uważam to za stratę czasu. Wolę "spotkanie w ciemno", żeby przekonać się czy warto, pisanie przez internet jest niepoważne bo każdy tworzy tutaj swój wyidealizowany wizerunek. Myślę, że to uczciwe podejście i moglabym nawet teraz w weekend Swiateczny gdzies wyjsc. Jak chcesz to zostawiam Ci kontakt tel 572-314-237 i się odzywaj, nawet późno w nocy bo ja mam jeszcze sporo do rozbienia w kuchni :) Magda? ( wpisałam tu Danię, tylko po to żeby były nie wyszukał mojego profilu ) 22:53

Manfred345 Ocenił numer jako: Neutralny (09.04.2023)

Potwierdzam jak większość zgłaszających. Taka sama wiadomość na Sympatii dotarła i do mnie. Ściema.

XXX Ocenił numer jako: Neutralny (08.04.2023)

Cześć! Sprawa się dość szybko wyjaśniła, mój były mąż się przyznał, że kombinował na portalach randkowych, żeby się zemścić - nie może się pogodzić, że go zostawiłam, ale nie będe się w to zagłębiać. A czemu napisałam akurat do Ciebie w tej sprawie? Zaskocze Cię, ale my się znamy- dlatego pierwsza myśl była taka, że mógł do Ciebie wypisywać głupoty. Zastanawiałam się czy mnie skojarzysz bo minęło już sporo czasu dlatego nie mam żalu ;). Chętnie pogadam i wszystko wyjaśnie, nawet z przyjemnością umowiłabym się na dobre ciastko, co o tym myślisz? Pewnie się stąd usunę, żeby się już nie narażać na jakieś nieprzyjemności więc możesz pisać na Telegramie albo zwyczajnie zadzwonić 572-314-237, sądzę, że będziesz pozytywnie zaskoczony, świat jest mały :) Magda

j Ocenił numer jako: Neutralny (07.04.2023)

oszust i tyle

Tom Ocenił numer jako: Neutralny (07.04.2023)

Oto treść wiadomości od tego nr. z Sympatii: Cześć, mam nietypowe pytanie czy pisał do Ciebie profil z takimi samymi zdjęciami jak moje? Ktoś wykorzystał mój wizerunek, sprawę zgłosiłam na policję, ale wątpię czy będą coś w stanie ustalić :/ Jeśli coś skojarzysz to daj znać, ja wiem tylko, że ta osoba zna moje miejsce zamieszkania bo pisała do ludzi z .Gdanska Cześć! Sprawa się dość szybko wyjaśniła, mój były mąż się przyznał, że kombinował na portalach randkowych, żeby się zemścić - nie może się pogodzić, że go zostawiłam, ale nie będe się w to zagłębiać. A czemu napisałam akurat do Ciebie w tej sprawie? Zaskocze Cię, ale my się znamy- dlatego pierwsza myśl była taka, że mógł do Ciebie wypisywać głupoty. Zastanawiałam się czy mnie skojarzysz bo minęło już sporo czasu dlatego nie mam żalu ;). Chętnie pogadam i wszystko wyjaśnie, nawet z przyjemnością umowiłabym się na dobre ciastko, co o tym myślisz? Pewnie się stąd usunę, żeby się już nie narażać na jakieś nieprzyjemności więc możesz pisać na Telegramie albo zwyczajnie zadzwonić 572-314-237, sądzę, że będziesz pozytywnie zaskoczony, świat jest mały :) Magda

Tom Ocenił numer jako: Neutralny (07.04.2023)

Numer tel. z ogłoszenia na Sympatii, imię Magda podobno stara znajoma która szuka kontaktu podaje ten nr. tel żeby do niej zadzwonić. Oczywiście nie radzę dzwonić.

Piotr Ocenił numer jako: Neutralny (04.04.2023)

Coś ta appka mi się tnie, ile wiadomości ode mnie doszło? Za 10 min mam koniec premium wiec to ostatnia :D Pisałam, że widzę ziomka z rodzinnych stron więc pomyślałam, że się odezwę bo mam sprawę :) Sytuacja wygląda tak, że wróciłam teraz na dwa tyg do PL - na Swieta i na Wesele,ale sporo się tu pod moją nieobecność pozmieniało i nie mam z kim iść. Czasu jest mało, więc nie chcę go tracić na jałową pisaninę i gapienie sie w ekran. Zostawię Ci po prostu kontakt +48 572314237 i jakbyś miał czas i ochotę to dawaj znać. Szukam tez kogoś na Tinderze, ale jesli bede wciaz wolna to na pewno się odezwę :D Tylko proszę nie odbieraj tego tak, że jestem zdesperowana bo do tego mi daleko, po prostu nie chcę przegapić imprezy, a sama nie pójdę :)

Tom Ocenił numer jako: Neutralny (02.04.2023)

Cześć, mam limit na wiadomości, więć napisze tylko konkrety - co powinieneś o mnie wiedzieć? Mam 50 lat, dzieci nie posiadam, tak jak wspominałam rozwiodłam się niedawno i stąd moja przeprowadzka, poszłam na swoje. Z danych technicznych -waga w normie, 168 cm wzrostu, ale nie uważam, że facet musi być mega wysoki, w ogóle powiem banał, ale wygląd to sprawa drugorzędna. Wiem już z doświadczenia, że sama dobra aparycja to za mało, żeby zbudowac udany związek, najważniejsza chemia i złapanie dobrego kontaktu. Ostatnio dość intensywnie randkuję bo nie jestem jednak stworzona do samotnosci, a ciągnący się miesiącami rozwód mocno mnie zdołował. Czas leci, nie będe już młodsza, chciałabym żeby ktoś mnie po prostu docenił. Myślę, że jedno spotkanie da odpowiedź czy znajomość ma potencjał, a ja nie boję się umówić - to ma większy sens niż pisanie tygodniami i czytanie bajek dlatego, że w internecie każdy koloryzuje. Dlatego myślę, że najrozsądniejsza opcję bedzie kontakt poza portalem i miałabym propozycję. Chcesz to napisz na fb Anna Wiśniewska albo zadzwoń do mnie 572 314 237, tylko może wyślij mi wpierw sms bo nie zawsze mogę odebrać. Pogadać nigdy nie zaszkodzi, prawda? A może to będzie początek fajnej znajomości

Możliwe sposoby zapisu

572-314-237

572 314 237

(572) 314 237

572.314.237

+48572314237

+48 572-314-237

+48 572 314 237

+48-572-314-237

48 572-314-237

(48) 572 314 237

(+48) 572 314 237

(+48) 572-314-237

+48 (0572) 314 237

+48.572.314.237

0572314237

0 572 314 237

Najnowsze komentarze

Waldek

Dzwoni i nie odbiera

728138322

ppp

spam mój prąd

539944546

Seba20

Bukmacher ETOTO z promocją

222302170

957665162 - spam, fr

957665162 - spam, fraud, robocall - Zgłoszenie incydentu do CSIRT NASK

957665162

Isia

Głuchy telefon irytujący

668740170

Nobody

Kurier

698613357

Dy

Dzwoni i milczy

334965163

Żabiec

OtomotoLease

578546618

K

Spam

666258857

Kojot

Dotacje na fotowoltaikę. BOT. Brak możliwości ustalenia firmy.

539941798