Weryfikacja

Neutralny

Kto dzwonił z numeru 525684589?

Opinie o numerze 525684589 są podzielone lub wskazują na charakter neutralny. Prawdopodobnie jest to standardowy kontakt informacyjny, firma kurierska lub biuro obsługi klienta. Sprawdź szczegółowe komentarze poniżej, aby uzyskać więcej informacji.

Analiza danych: 19.08.2016 ZOBACZ OPINIE

Numer: 525684589

Sprawdź kto dzwonił z 525684589 i poznaj opinie użytkowników

Informacje techniczne

Typ numeru:

Numer Stacjonarny

Lokalizacja:

Bydgoszcz

Statystyki i Oceny

Liczba ocen społeczności:

1

Średnia ocena:

3.0

Liczba odsłon:

20

Ostatnia odsłona:

22.06.2026

Oceny numeru: 525684589

Wykres przedstawiający oceny użytkowników w skali 1-5 dla numeru 525684589

Trend wyszukiwań (ostatnie 15 dni)

Dodaj komentarz

Opinie o numerze 525684589

Neutralny 1

wiki Ocenił numer jako: Neutralny (19.08.2016)

krajowy rejestr długów oferta

Możliwe sposoby zapisu

525-684-589

525 684 589

(525) 684 589

525.684.589

+48525684589

+48 525-684-589

+48 525 684 589

+48-525-684-589

48 525-684-589

(48) 525 684 589

(+48) 525 684 589

(+48) 525-684-589

+48 (0525) 684 589

+48.525.684.589

0525684589

0 525 684 589

Najnowsze komentarze

Nick

Oszust

450137767

Xyz

Sąd Rejonowy w Mysłowicach

501452671

Qronos

Naciągają na fotowoltaike.

579774914

A

Bot

608491743

Nie pozdrawiam

Uciążliwy telefon z próbą wyłudzenia danych, poprzez rzekome wzięcie kredytu ekspresowego przez Katarzynę Fajkowską na moje dane

223906881

Annanonim

Słowny i konkretny

888383365

Ja

Jakis fałszywy SMS od toupominek

605625000

Fux

Ty qtasie yebany znow se malego uja nie strzeoales o 4:45. Szmatoz psiarni gdzie tepe fjuty na motorach?

323173244

Adam

Dzwoni bot i pod pretekstem wysłania darmowych suplementów wyłudza wrażliwe informacje

236805776

Klient z Radomska

Obiecałem i opisuję zgodnie z tym co widziałem. Zakupiłem pięknego Mercedesa GLA ze Szwajcarii ktory miał szkodę delikatną na prawym błotniku. Pełnomocnik Piotr sprzedaje auta swoich znajomych czy klubowiczów - dostałem wszysko na dokumencie cały opis szkody i dane właściciela razem z wgladem do jego dowodu osobistego i do pełnomocnictwa. Wszelkie dane aut dostepne są na miejscu. Piotr tlumaczył to wzgledami bezpieczeństwa co przyznaję dzisiaj ma sens bo wszystko co usłyszałem przez telefon na miejscu się potwierdziło. Czy polecam - jak pojeżdżę miesiąc dam znać. Aha wszyskie auta pod jego domem są w stanie sakonowym - prawie idealnym. Piszę co widziałem. Jedynie nazywanie kogoś biedakiem jest słabe nawet jeśli to byłaby prawda. Klient z Radomska.

795830700