Przydatny
Kto dzwonił z numeru 338579305?
Ten numer cieszy się bardzo wysokim zaufaniem. Użytkownicy oceniają kontakt z 338579305 jako merytoryczny i pożądany. Zgłoszenia potwierdzają, że połączenia z tego numeru niosą istotne informacje i są odbierane pozytywnie przez społeczność.
Numer: 338579305
Sprawdź kto dzwonił z 338579305 i poznaj opinie użytkowników
Informacje techniczne
Typ numeru:
Numer Stacjonarny
Lokalizacja:
Bielsko-Biała
Statystyki i Oceny
Liczba ocen społeczności:
6
Średnia ocena:
5.0
Liczba odsłon:
13
Ostatnia odsłona:
24.06.2026
Oceny numeru: 338579305
Trend wyszukiwań (ostatnie 15 dni)
Dodaj komentarz
Opinie o numerze 338579305
Przydatny 6
jakieś żarty Ocenił numer jako: Przydatny (29.07.2024)
Czy ktoś ma informacje o tym numerze?
Mamusia Ocenił numer jako: Przydatny (02.06.2024)
Ten numer do mnie dzwonił, macie jakieś informacje?
Osób, którą nękają Ocenił numer jako: Przydatny (31.12.2023)
Osoba prywatna
Stróż bezpieczeństwa Ocenił numer jako: Przydatny (09.08.2023)
Było połączenie z tego numeru, ktoś coś wie?
Ten hejter co to pisze to zjebana pipa Ocenił numer jako: Przydatny (04.08.2023)
Jestem pewien, że numer jest bezpieczny
Oszukana Ocenił numer jako: Przydatny (01.08.2023)
Numer bezpieczny
Możliwe sposoby zapisu
338-579-305
338 579 305
(338) 579 305
338.579.305
+48338579305
+48 338-579-305
+48 338 579 305
+48-338-579-305
48 338-579-305
(48) 338 579 305
(+48) 338 579 305
(+48) 338-579-305
+48 (0338) 579 305
+48.338.579.305
0338579305
0 338 579 305
Najnowsze komentarze
XXL
Niska, znacznie mniej niż deklarowane 160 w ogłoszeniu, dziwna figura, takie krótkie nogi o dziwnym kształcie, płaska jak decha, twarz pospolita na ulicy bym się nie obejrzał. Se*x przeciętny nie warta ceny. Przegięte ego, atmosfera jak w sklepie z farbami.
602489773XXX
Pan dzwoni i wypytuje o rodzaj bielizny i inne tego typu rzeczy. Bierze numer z ogłoszenia z OLX
661300258Aneta
A właśnie, że to jest spam. Dzwonią np. w sprawie tzw. serwisowania wkładek do butów, których nie potrafią wykonać należycie. Naciągają ludzi na kasę, bo widać nie mają już klientów. Nie dziwię się. Przez te ich wkładki nabawiłam się zapalenia rozcięgna podeszwowego. Facet, który te wkładki robi, nawet nie odróżnia podoskopu od maty tensometrycznej. Żenada!
501894989Adrian
Oszustwo i ściema tyle mozna powiedzieć. Szkoda pieniędzy nerwów i czasu na te ########. Na trasę nawet się nie nadają jeszcze straszą jakimś cyganem
787238361