Niebezpieczny
Kto dzwonił z numeru 222500290?
Uwaga! Numer 222500290 otrzymał negatywne zgłoszenia. Społeczność ostrzega przed ryzykiem oszustwa lub wyłudzenia danych. Zalecamy dużą ostrożność i unikanie oddzwaniania na ten kontakt, jeśli nie znasz nadawcy.
Numer: 222500290
Sprawdź kto dzwonił z 222500290 i poznaj opinie użytkowników
Informacje techniczne
Typ numeru:
Numer Stacjonarny
Lokalizacja:
Warszawa
Statystyki i Oceny
Liczba ocen społeczności:
2
Średnia ocena:
1.0
Liczba odsłon:
7
Ostatnia odsłona:
22.06.2026
Oceny numeru: 222500290
Trend wyszukiwań (ostatnie 15 dni)
Dodaj komentarz
Opinie o numerze 222500290
Niebezpieczny 2
Anonim Ocenił numer jako: Niebezpieczny (07.04.2023)
Niechciany telefon
Anonimowy Ocenił numer jako: Niebezpieczny (07.04.2023)
Inne - (robocall)
Możliwe sposoby zapisu
222-500-290
222 500 290
(222) 500 290
222.500.290
+48222500290
+48 222-500-290
+48 222 500 290
+48-222-500-290
48 222-500-290
(48) 222 500 290
(+48) 222 500 290
(+48) 222-500-290
+48 (0222) 500 290
+48.222.500.290
0222500290
0 222 500 290
Najnowsze komentarze
Marek
Uwaga stara kokota wiek mi nimum 43 śmierdzi od niej fajami,niemyta wygląd jak k...a z ulicy.Zostałem oszukany na 400 zł po wpłacie blokuje.
578365345Zadowolona
Jestem pod wrażeniem bo dopiero po zakupie wpadłam na to żeby przeczytać opinię.Dostałam oryginalny zestaw,bez zaliczek ,płatność przy odbiorze . Jeżeli ktokolwiek jest w stanie tu pomóc to tylko i wyłączenie Pan Kamil.POLECAM
885670191Ewelina
Daje pozytywny ponieważ czytam te ogłoszenia od konkurencji negatywne to aż mnie trafia , w piątek odebrałam paczkę od tego pana wszystko zgodne z ogłoszeniem wcześniej wysłał mi zdjecia na maila z potwierdzeniem wiarygodności wiec nawet nie czytajcie tych bzdur
885670191Xxx
Jakieś dziecko spamuje odnośnie adopcji kotków. Straszy że ludzie biorą kotki w adopcje zeby karmic węże. Wtf. Zdecydowanie za dużo ma czasu. Probuje dzwonić na google meet
793408010Klient z Radomska
Zadzwoniłem pomimo tego co czytałem od czwartku. Umówiłem sie na oględziny auta-roznowa przebiegła pozytywnie. Jak zawsze mówię - hejt jest łatwy ale prawda zawsze trudniejsza. W.sobote jutro oględziny. Zdam relacje osobiście wieczorem.
795830700